Круглий стіл, присвячений 20-річчю Українського реферативного журналу «Джерело» (1995–2015)

Місце проведення:
03039 Україна, Київ, просп. 40-річчя Жовтня 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського (з поміткою “Круглий стіл”).
Початок форуму:
Середа, 21 жовтня 2015 р.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

20-річчя Українського реферативного журналу (УРЖ) «Джерело» – це знакова подія не лише академічного, а й загальнодержавного рівня, оскільки це науково-інформаційне періодичне видання акумулює та віддзеркалює  наукові пошуки з усіх напрямів сучасної української науки. УРЖ «Джерело» щорічно відображає близько 45 тис. документів, що вийшли з друку в Україні або за її межами (якщо авторами є вітчизняні вчені або видання присвячені Україні). Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського (НБУВ) спільно з Інститутом проблем реєстрації інформації (ІПРІ) НАН України забезпечують потужний розвиток  національних реферативних ресурсів, основу яких складають УРЖ «Джерело» та реферативна база даних «Україніка наукова», що розміщена на Internet-вузлі Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського у вільному доступі та нараховує 571 598 записів.

НБУВ та ІПРІ НАН України ініціюють ряд заходів на означення цієї події.

Запрошуємо вас до  участі у засіданні Круглого столу, присвяченого 20-річчю Українського реферативного журналу «Джерело»,  яка відбудеться в місті Києві  21 жовтня 2015 р. в Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського. На засіданні обговорюватимуть наступні питання:

1.  Сучасний стан та перспективи розвитку реферативної справи в Україні.

2. Розширення меж корпоративної взаємодії  щодо розвитку національних реферативних ресурсів.

3. Використання реферативних ресурсів у бібліо-  та наукометричних дослідженнях.

Чекаємо від вас виступів, доповідей і презентацій (відкрито онлайн-реєстрацію), усі надіслані матеріали будуть  об’єднані в електронну збірку.

Контакти:

Зайченко Надія Яківна

E-mail: j_djerelo@ukr.net

Тел.: (044) 524-31-16