НОВІ МОЖЛИВОСТІ І ЗАВДАННЯ БІБЛІОТЕК У СПРАВІ ІНТЕГРАЦІЇ ТА ПОШИРЕННЯ ІСТОРИКО-БІОГРАФІЧНИХ ЗНАНЬ

ЗаявникПопик Володимир Іванович (Україна)
ФорумМіжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. комунікація: актуальні тенденції у цифрову епоху» (2019)
ЗахідСекція 6. Біографіка та біобібліографія як інформаційно-комунікативний ресурс суспільно-політичних і культурних трансформацій
Назва доповідіНОВІ МОЖЛИВОСТІ І ЗАВДАННЯ БІБЛІОТЕК У СПРАВІ ІНТЕГРАЦІЇ ТА ПОШИРЕННЯ ІСТОРИКО-БІОГРАФІЧНИХ ЗНАНЬ
Інформація про співдоповідачів
Презентаціяне завантажено
СтаттяЗавантажити статтю


Тези доповіді

Проаналізовано місце і роль бібліотек України, їх потенційні можливості та перспективні завдання у справі інтеграції, опрацювання та поширення історико-біографічної інформації, розвиткові досліджень в галузі біобібліографії, біографіки та біографістики як спеціальної історичної дисципліни. Визначено нові напрями діяльності бібліотек у промоції біографічних студій, координації дослідницької, видавничої та інформаційної роботи на загальнодержавному, регіональному та локальному рівнях, формуванні історико-біографічного сегмента загальнонаціонального гуманітарного інформаційного простору.
Ключові слова: історико-біографічна інформація, біобібліографія, дослідницька та видавнича діяльність бібліотек, біографіка та біографістика, ресурси біографічної інформації, поширення історико-біографічних знань, Український національний біографічний архів, віртуальна біографічна дослідницька лабораторія.